MUSÍME SI POMÁHAT
SDÍLEJÍ NÁS
O národním obchodním řetězci
„Národ sobě“

To co zde čtete je jen část všeho a aby se vytvořil funkční celek je nutné se zapojit a co nejvíce nakupovat mezi sebou. To nám udrží ekonomickou stabilitu. Použijme li staré moudro lehce upravené „Dej a bude ti možná dáno“

 • Obchodovat a nakupovat zde může každý i například zahrádkář, který má své přebytky.
 • Je možné zde provádět barterový obchod, pomocí Rede kreditů. Upřednostňujeme prodej českého zboží, ale prodej cizího zboží nezakazujeme.
 • Prozatím máme k dispozici dvě výdejní místa, Ředhošť, okres Litoměřice a Tuchlovice, okres Kladno, kde je možné zboží dopravit a předat zákazníkovi.
 • Hledáme další provozovatele výdejních míst.
 • Zhlédněte naše projekty

  REGIONÁLNÍ ROZVOJ

  Pro zájemce vytváříme projekty rozvoje vaší obce nebo města .Je to velice individuální práce,zde je za potřebí pochopit možnosti konkrétního regionu. Budování pyramidového efektu ekonomik a tím umožnění větší zaměstnanosti v regionu.

  rede Zhlédnout projekt

  OBCHODNÍ ŘETĚZEC

  Obchodovat a nakupovat zde může každý i například zahrádkář, který má své přebytky. Je možné zde provádět barterový obchod, pomocí Rede kreditů. Upřednostňujeme prodej českého zboží, ale prodej cizího zboží nezakazujeme. Prozatím máme k dispozici dvě výdejní místa, Ředhošť, okres Litoměřice a Tuchlovice, okres Kladno, kde je možné zboží dopravit a předat zákazníkovi. Hledáme další provozovatele výdejních míst.

  rede Právě sledujete

  Tuchlováček

  Naší prioritou je umožnit všem místním výrobcům, prodejcům (malým i velkým), dodávat své zboží do našeho obchodu, například brambory, vajíčka a další produkty a výrobky.

  rede Zhlédnout projekt

  VESNIČKA ŘEDHOŠŤ

  Obec Ředhošť se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice. Je pověstná svými již 50 let trvajícími, původně jen zemědělskými trhy.Zde tvoříme soustavu nových ekonomik zaměřených na odbyt na místních trzích a i jinde.

  rede Zhlédnout projekty

  Rede s r.o. Na Beránce 57/2 Praha 6 IČO:28923014 DIČ:CZ28923014 Firma je zapsaná v OR vedeném MS v Praze oddíl C, vložka 153383 Telefonní číslo: +420 602 661 912 (pokud nezvedám pište SMS, ozvu se Vám) E-mail organizator@rede.cz