MUSÍME SI POMÁHAT
SDÍLEJÍ NÁS
Tuchlováček
Projekt pro místní prodejce a výrobce

Představujeme Vám regionální obchůdek Tuchlováček, který se nachází na náměstí v Tuchlovicích.
Naší prioritou je umožnit všem místním výrobcům, prodejcům (malým i velkým), dodávat své zboží do našeho obchodu, například brambory, vajíčka a další produkty a výrobky. V nabídce najdete i kvalitní zboží z Německa.

Jak to v praxi funguje?


Dodáte a vystavíte své zboží v našem obchodě. Jakmile se vše prodá, tak si zde za to nakoupíte. Obchod je sladěn i s e-shopem www.tuchlovacek.rede.cz , zde si mohou zájemci udělat objednávku a potom si nákup vyzvednout v obchůdku Tuchlováček.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

E-mail: tuchlovacek@rede.cz Telefon: 731 924 934

Zhlédněte naše projekty

REGIONÁLNÍ ROZVOJ

Pro zájemce vytváříme projekty rozvoje vaší obce nebo města .Je to velice individuální práce,zde je za potřebí pochopit možnosti konkrétního regionu. Budování pyramidového efektu ekonomik a tím umožnění větší zaměstnanosti v regionu.

rede Právě sledujete

OBCHODNÍ ŘETĚZEC

Obchodovat a nakupovat zde může každý i například zahrádkář, který má své přebytky. Je možné zde provádět barterový obchod, pomocí Rede kreditů. Upřednostňujeme prodej českého zboží, ale prodej cizího zboží nezakazujeme. Prozatím máme k dispozici dvě výdejní místa, Ředhošť, okres Litoměřice a Tuchlovice, okres Kladno, kde je možné zboží dopravit a předat zákazníkovi. Hledáme další provozovatele výdejních míst.

rede Zhlédnout projekt

VESNIČKA ŘEDHOŠŤ

Obec Ředhošť se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice. Je pověstná svými již 50 let trvajícími, původně jen zemědělskými trhy.Zde tvoříme soustavu nových ekonomik zaměřených na odbyt na místních trzích a i jinde.

rede Zhlédnout projekty

Rede s r.o. Na Beránce 57/2 Praha 6 IČO:28923014 DIČ:CZ28923014 Firma je zapsaná v OR vedeném MS v Praze oddíl C, vložka 153383 Telefonní číslo: +420 602 661 912 (pokud nezvedám pište SMS, ozvu se Vám) E-mail organizator@rede.cz