MUSÍME SI POMÁHAT
SDÍLEJÍ NÁS
Tuchlováček
Druhá šance věcem to je i ekologické

Představujeme Vám bazar a prodejnu Tuchlováček, který se nachází na náměstí 105 v Tuchlovicích.
Naší prioritou je ekologie nevyhazovat použité a ještě funkční věci na skládku a ještě získat zpět nějaké peníze. Do našeho obchodu mohou dodávat i prvovýrobci, například brambory, vajíčka a další produkty a výrobky.

Jak to v praxi funguje?


Dodáte a vystavíte své zboží v našem obchodě. Jakmile se vše prodá, tak si zde za to nakoupíte popřípadě vám vyplatíme peníze.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

E-mail: tuchlovacek@rede.cz Telefon: 731 924 934

Zhlédněte naše projekty

REGIONÁLNÍ ROZVOJ

Pro zájemce vytváříme projekty rozvoje vaší obce nebo města .Je to velice individuální práce,zde je za potřebí pochopit možnosti konkrétního regionu. Budování pyramidového efektu ekonomik a tím umožnění větší zaměstnanosti v regionu.

rede Právě sledujete

OBCHODNÍ ŘETĚZEC

Obchodovat a nakupovat zde může každý i například zahrádkář, který má své přebytky. Je možné zde provádět barterový obchod, pomocí Rede kreditů. Upřednostňujeme prodej českého zboží, ale prodej cizího zboží nezakazujeme. Prozatím máme k dispozici dvě výdejní místa, Ředhošť, okres Litoměřice a Tuchlovice, okres Kladno, kde je možné zboží dopravit a předat zákazníkovi. Hledáme další provozovatele výdejních míst.

rede Zhlédnout projekt

VESNIČKA ŘEDHOŠŤ

Obec Ředhošť se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice. Je pověstná svými již 50 let trvajícími, původně jen zemědělskými trhy.Zde tvoříme soustavu nových ekonomik zaměřených na odbyt na místních trzích a i jinde.

rede Zhlédnout projekty

Rede s r.o. Na Beránce 57/2 Praha 6 IČO:28923014 DIČ:CZ28923014 Firma je zapsaná v OR vedeném MS v Praze oddíl C, vložka 153383 Telefonní číslo: +420 602 661 912 (pokud nezvedám pište SMS, ozvu se Vám) E-mail organizator@rede.cz