MUSÍME SI POMÁHAT
SDÍLEJÍ NÁS

Projekty trhů Ředhošť

Trhy Ředhošť

Obec Ředhošť se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice. Je pověstná svými již 50 let trvajícími, původně jen zemědělskými trhy. Nyní jsou naše trhy, tak jako ostatní, seskupením nejrůznějších prodejců malých i velkých firem.

rede Číst dále

Výstavní expozice

Stálá výstavní expozice Projekt vznikl přirozenou cestou potřeby stálé prezentace výrobků různých výrobců. Zákazníci postupně oceňují možnost si výrobek takzvaně osahat. Výrobci mají možnost prezentace svých výrobků v centru ředhošťských trhů. Někteří výrobci jsou i fyzicky v neděli přítomní u svých výrobků.

rede Číst dále

Centrum zahradnictví

Základní filozofie vzniku centra zahradnictví spočívá ve snaze, dostat nejrůznější rostliny přímo z půdy zákazníkovi, na místní trh. Předpokladem projektu je vznik pracovních míst ve zdejším regionu.

rede Číst dále

Projekty ve Vašem mestě nebo obci

Trhy a jiné akce

Naše firma má dlouholeté zkušenosti,kontakty a technické zázemí v pořádání nejrůznějších trhů, slavností a burz. Dokážeme ve spolupráci s městy a vesnicemi vytvořit pěkné trhy. Podotýkám,že k dokonalosti těchto akcí je zapotřebí zapojení všech aktivních lidí a skupin v místě a vytvářet tradici. V konečném důsledku je výsledek kvalitnější a levnější a hlavně podporuje rozvoj regionu a společenské vazby v něm.

Přístup typu vytvořte nám, pobavte nás, neumíme a nechceme umět.

rede Číst dále

Zhlédněte naše projekty

REGIONÁLNÍ ROZVOJ

Pro zájemce vytváříme projekty rozvoje vaší obce nebo města .Je to velice individuální práce,zde je za potřebí pochopit možnosti konkrétního regionu. Budování pyramidového efektu ekonomik a tím umožnění větší zaměstnanosti v regionu.

rede Zhlédnout projekt

OBCHODNÍ ŘETĚZEC

Někteří lidé si myslí že národní obchodní řetězec je zastaralý a nemá smysl. My si to ovšem nemyslíme, cílem národního obchodního řetězce je podpora mystních zemědělců, pěstilelů, chovatelů či jiných, tak aby se ke konečnému zákazníkovy dostávaly jen kvalitní potraviny a produkty za přijatelou cenu. A TO JE NÁŠ ESHOP.REDE.CZ

rede Zhlédnout projekt

Tuchlováček

Naší prioritou je umožnit všem místním výrobcům, prodejcům (malým i velkým), dodávat své zboží do našeho obchodu, například brambory, vajíčka a další produkty a výrobky.

rede Zhlédnout projekt

VESNIČKA ŘEDHOŠŤ

Obec Ředhošť se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice. Je pověstná svými již 50 let trvajícími, původně jen zemědělskými trhy.Zde tvoříme soustavu nových ekonomik zaměřených na odbyt na místních trzích a i jinde.

rede Právě sledujete

Rede s r.o. Na Beránce 57/2 Praha 6 IČO:28923014 DIČ:CZ28923014 Firma je zapsaná v OR vedeném MS v Praze oddíl C, vložka 153383 Telefonní číslo: +420 602 661 912 (pokud nezvedám pište SMS, ozvu se Vám) E-mail organizator@rede.cz