MUSÍME SI POMÁHAT
SDÍLEJÍ NÁS
ŘEDHOŠŤSKÉ TRHY
50ti letá tradice na trhu

Obec Ředhošť se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice. Je pověstná svými již 50 let trvajícími, původně jen zemědělskými trhy. Nyní jsou naše trhy, tak jako ostatní, seskupením nejrůznějších prodejců malých i velkých firem. Jsou zde i ti, kteří s podnikáním začínají i končí. Každý má však možnost u nás začít. My, jako pořadatelé, jsme schopni trochu pomoc a poradit v začátcích každému, kdo bude potřebovat. Ředhošťské trhy jsou navíc zvláštní svojí rozmanitostí zboží. K prodeji použitého zboží je zde blešák, na trzích je prodej drůbeže, různých zvířat, sadeb a jiných rostlin, ale také prodej nového zboží ze zahraničí i od našich prvovýrobců, většinou zastoupených přímo majiteli. Místní trhy jsou každou neděli od března do prosince, od 6.00 do 12.00 hodin. Na jaře provozujeme i sobotní trhy „Zahrada z Ředhoště“, a to od dubna do června, od 6.00 do 11.00 hodin. Naleznete i nabídku nejrůznějších kulinářských specialit. Za zmínku stojí i to, že zde pořádáme poměrně často, různé společenské akce. Ale konec psaní. Prostě to se chce přijít podívat.

rede rede rede rede rede rede

Zhlédněte naše projekty

Trhy Ředhošť

Obec Ředhošť se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice. Je pověstná svými již 50 let trvajícími, původně jen zemědělskými trhy. Nyní jsou naše trhy, tak jako ostatní, seskupením nejrůznějších prodejců malých i velkých firem.

rede Právě sledujete

Výstavní expozice

Stálá výstavní expozice Projekt vznikl přirozenou cestou potřeby stálé prezentace výrobků různých výrobců. Zákazníci postupně oceňují možnost si výrobek takzvaně osahat. Výrobci mají možnost prezentace svých výrobků v centru ředhošťských trhů. Někteří výrobci jsou i fyzicky v neděli přítomní u svých výrobků.

rede Zhlédnout projekt

Centrum zahradnictví

Základní filozofie vzniku centra zahradnictví spočívá ve snaze, dostat nejrůznější rostliny přímo z půdy zákazníkovi, na místní trh. Předpokladem projektu je vznik pracovních míst ve zdejším regionu.

rede Zhlédnout projekt

Rede s r.o. Na Beránce 57/2 Praha 6 IČO:28923014 DIČ:CZ28923014 Firma je zapsaná v OR vedeném MS v Praze oddíl C, vložka 153383 Telefonní číslo: +420 602 661 912 (pokud nezvedám pište SMS, ozvu se Vám) E-mail organizator@rede.cz