MUSÍME SI POMÁHAT
SDÍLEJÍ NÁS
Trhy a jiné akce
REDE S R.O. REGIONAL DEVELOPMENT

Nabízíme uspořádání trhů a jiných akcí ve Vašem městě nebo obci

Naše firma má dlouholeté zkušenosti,kontakty a technické zázemí v pořádání nejrůznějších trhů, slavností a burz. Dokážeme ve spolupráci s městy a vesnicemi vytvořit pěkné trhy. Podotýkám,že k dokonalosti těchto akcí je zapotřebí zapojení všech aktivních lidí a skupin v místě a vytvářet tradici. V konečném důsledku je výsledek kvalitnější a levnější a hlavně podporuje rozvoj regionu a společenské vazby v něm.

PŘÍSTUP TYPU VYTVOŘTE NÁM, POBAVTE NÁS, NEUMÍME A NECHCEME UMĚT.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

E-mail: organizator@rede.cz Telefon: 602 661 912

Zhlédněte naše projekty

REGIONÁLNÍ ROZVOJ

Pro zájemce vytváříme projekty rozvoje vaší obce nebo města .Je to velice individuální práce,zde je za potřebí pochopit možnosti konkrétního regionu. Budování pyramidového efektu ekonomik a tím umožnění větší zaměstnanosti v regionu.

rede Právě sledujete

OBCHODNÍ ŘETĚZEC

Obchodovat a nakupovat zde může každý i například zahrádkář, který má své přebytky. Je možné zde provádět barterový obchod, pomocí Rede kreditů. Upřednostňujeme prodej českého zboží, ale prodej cizího zboží nezakazujeme. Prozatím máme k dispozici dvě výdejní místa, Ředhošť, okres Litoměřice a Tuchlovice, okres Kladno, kde je možné zboží dopravit a předat zákazníkovi. Hledáme další provozovatele výdejních míst.

rede Zhlédnout projekt

Tuchlováček

Naší prioritou je umožnit všem místním výrobcům, prodejcům (malým i velkým), dodávat své zboží do našeho obchodu, například brambory, vajíčka a další produkty a výrobky.

rede Zhlédnout projekt

VESNIČKA ŘEDHOŠŤ

Obec Ředhošť se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice. Je pověstná svými již 50 let trvajícími, původně jen zemědělskými trhy.Zde tvoříme soustavu nových ekonomik zaměřených na odbyt na místních trzích a i jinde.

rede Zhlédnout projekty

Rede s r.o. Na Beránce 57/2 Praha 6 IČO:28923014 DIČ:CZ28923014 Firma je zapsaná v OR vedeném MS v Praze oddíl C, vložka 153383 Telefonní číslo: +420 602 661 912 (pokud nezvedám pište SMS, ozvu se Vám) E-mail organizator@rede.cz